O nás

Kdo je Grant Thornton?

Grant Thornton poskytuje komplexní služby v oblasti auditu, účetnictví, daňového poradenství a manažerského a transakčního poradenství. Grant Thornton působí na trhu od roku 1924 a v současnosti je 6. největší organizací svého druhu na světě. 

V členských firmách Grant Thornton v současnosti pracuje přes 30 000 profesionálů, kteří působí ve více než 100 zemích celého světa. Společný roční obrat členských firem dosahuje 5,2 miliardy USD (údaj za fiskální rok končící 30. zářím 2015). 

Do roku 2015 chce organizace Grant Thornton zdvojnásobit tržby a nadále rozvíjet svou celosvětovou image společnosti, která nejlépe pomůže dynamickým firmám orientovat se ve všech komplexních situacích. 

V zemích střední a východní Evropy je cílem Grant Thornton výrazně posílit segment poradenství. V oblasti manažerského poradenství se v těchto zemích chceme pro své klienty stát první volbou mezi ostatními poradenskými společnostmi a v dlouhodobém horizontu usilovat o to, aby se Grant Thornton stal poradenskou jedničkou na regionálním trhu.

Grant Thornton v České republice

Grant Thornton si za poslední dvě desetiletí vybudoval na českém trhu silnou pozici v oblasti auditu, daňového poradenství a služeb mzdového účetnictví. Grant Thornton patří mezi 5 největších poradenských společností na českém trhu a od roku 2002 roste každoročně v průměru o 25 %.

Roční obrat Grant Thornton v ČR v současnosti přesahuje 250 miliónů Kč,
v kancelářích v Praze a Brně pracuje přes 100 profesionálů.

Grant Thornton dodává v ČR své služby více než 700 klientům z privátní i veřejné sféry, mezi něž patří i polovina Czech TOP 100 firem.

An Instinct for Growth