• Úvod
  • Témata
  • Náš kariérní web tymjenejvic.cz se umístil mezi finalisty…

Náš kariérní web tymjenejvic.cz se umístil mezi finalisty na Recruitment Academy Awards 2023

26.4.2023 | Novinky

HR

Ve čtvrtek 20. 4. jsme se účastnili slavnostního předávání cen Recruitment Academy Awards, které ve vyprodaném divadle Jatka 78 zažilo už svůj 8. ročník. Soutěž každoročně oceňuje výjimečně počiny na poli HR marketingu a recruitmentu. O ocenění se tentokrát ucházelo rekordních 105 firem z Česka i Slovenska. Finalisté a vítězové byli vybráni odbornou porotou složenou z 32 profesionálů v oboru.

Ve čtvrtek 20. 4. jsme se účastnili slavnostního předávání cen Recruitment Academy Awards, které ve vyprodaném divadle Jatka 78 zažilo už svůj 8. ročník. Soutěž každoročně oceňuje výjimečné počiny na poli HR marketingu a recruitmentu. O ocenění se tentokrát ucházelo rekordních 105 firem z Česka i Slovenska. Finalisté a vítězové byli vybráni odbornou porotou složenou z 32 profesionálů v oboru. 

Grant Thornton v soutěži reprezentoval náš karierní web www.tymjenejvic.cz. Ten byl organizátory zařazen mezi finalisty v kategorii malých společností. Při vyhlašování jsme získali i rychlou zpětnou vazbu a tipy, jak web posunout na další úroveň. Letos si odnášíme jen malé ocenění, kterým si můžeme ozdobit kancelář, ale máme novou motivaci do dalších HR marketingových projektů.  

„Máme velkou radost i z tohoto malého úspěchu. Karierní web jsem tu poprvé vytvářela sama, ještě ve WordPressu, asi 8 let zpátky. Při fúzi jsme jej přestavěli, aby lépe vyhovoval potřebám celé skupiny. Zajímavý je na webu především obsah. Sdílíme příběhy a rozhovory se zaměstnanci, tak abychom co nejvíce přiblížili práci u nás jak studentům, tak absolventům, ale i zkušeným uchazečům,“ říká Marie Kozmová. 

„Poděkování patří našim webařům, kteří na každé naše přání říkají ano, jde to, uděláme, a především našim zaměstnancům, kteří jsou ochotní podílet se s námi na přípravě obsahu a prezentovat své tváře a své příběhy,“ dodává Hedvika Nová. 

Všem dalším výhercům gratulujeme a děkujeme za inspiraci!

 www.tymjenejvic.cz 

Recruitment Academy Awards 2023 (raawards.cz)    

Podobné články

Jiří Dvořák | 1.6.2023 | Novinky

Přispět k realizaci smysluplných projektů se neomrzí, říká…

V Modleticích byla slavnostně otevřena nová LNG stanice. Zkapalněný plyn tak…

David Pirner | 26.5.2023 | Novinky

Reakce na vyjádření ministra Ivana Bartoše k Analýze záměru…

Rodná čísla mají být nahrazena novými identifikátory fyzických osob. K tématu,…

David Pirner | 17.5.2023 | Novinky

GT verdict: Je tlak Evropy na uhlíkovou neutralitu…

Dělící linie diskuse mezi skeptiky a pozitivisty o dalším směřování lidstva se…