Jiří Köhler

Senior Manager, Advisory

Jiří Köhler působí v Grant Thornton Advisory na pozici Manager a vedoucí Service Unit Financial & Data Analysis. Zaměřuje se zejména na projekty z oblasti podnikových financí, bankovnictví, regulace a finančních trhů, kde se specializuje zejména na restrukturalizace, managerské účetnictví, finanční modelování, konsolidaci a reporting, vyhodnocování investic, oceňování podniků a nehmotných aktiv, nastavení firemních procesů pro potřeby optimalizace a zvyšování výkonnosti. 

Pracoval mimo jiné na nastavování finančního reportingu pro TRANSTECH OY ve Finsku, nastavování nové businessové a finanční struktury ve společnosti Grafobal Group a působil jako interim CFO ve společnosti METALIMEX (MTX Aluminium Werke Lend – Austria). V průběhu své předchozí praxe získal zkušenosti v Komerční bance (stáž - asistent ředitele pobočky v Náchodě), Fotbalovém klubu Náchod (hlavní účetní), Köhler, s.r.o. (účetní a ekonomicky manager) a Praha 10 Majetková, a.s. (finanční ředitel). 

Jiří působí v poradenství 6 let. Je absolventem oboru Finance a Oceňování podniků na Vysoké školy ekonomické vPrazeHovoří plynně anglicky, dále pak německy a rusky. 

Služby a odvětví, ve kterých působím

Vybrané články

Jiří Köhler | 16.6.2021 | Novinky

Snazší orientace v kompenzacích. Nový portál bezplatně…

Poradenská skupina Grant Thornton spustila na začátku června ve spolupráci s…

Jiří Köhler | 29.4.2021 | Novinky

Jiří Köhler představuje ESEF reporting

Evropská komise prostřednictvím ESMA vyžaduje, aby účetní závěrky emitentů na…

27.9.2020 | Novinky

Využijte naše znalosti v době koronavirové pandemie

V Praze jsme byli u vzniku poradenských center, nyní se podílíme na analýzách a…